Home / Betnano Bonusları / Betnano Para Yatırma

Betnano Para Yatırma

Betnano yalnızca oyunları ile değil, genel olarak site kullanımı nedeniyle pratik olarak belirtilebilecek sayfalar arasındadır. Faaliyetlerine 2014 yılında başlayan site de oyunlara katılım için para yatırma seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Curaçao lisansını kullanan sayfa, güvenilir yatırım kanalları ile çalıştığından dolayı bir problem çıkmasına izin vermez. 18 yaşından büyük, hesapları aktif olan tüm üyeler, istedikleri oyuna para yatırma hakkına sahiplerdir. Betnano para yatırma işlemlerinde;

  • Alt ve üst limitlere dikkat edilmeli
  • Yatırım süresi hakkında fikir sahibi olunması
  • Oyunlara yatırım sırasında kontrollü davranmak

En çok dikkat edilecek unsurlar arasında yer alır. İşlem öncesi canlı destek biriminden adresin güncel hesap bilgileri hakkında yardım alınması gerekir.

Havale Ve Cepbank Yöntemleri

Betnano sayfasında, para yatırma ve çekme işlemleri denildiğinde bireylere havale ile cepbank yöntemleri sunulur. Kullanıcılar her iki yöntem sayesinde, hesap bilgilerini gizli tutarak istedikleri kadar para akışı sağlayabilirler.

Havale: yatırımlarında günlük en düşük limit 250 TL olarak belirlenmiştir. Betnano para yatırma işlemlerinde havale tercih eden bireyler, günlük en fazla 10 bin TL yatırım yapabilirler.

Cepbank: ile para yatırma işlemleri sırasında günlük minimum limit 20 TL belirlenmiştir. Sitenin anlaşmalı olduğu pek çok banka üzerinden yatırım yapılabilir. Bireyler cepbank kullandıklarında en fazla 3 ya da 4 dakika içerisinde site hesaplarına para akışı sağlayabilirler. Sorun yaşayan kullanıcılar, canlı destek sayesinde bilgi birikimlerini de arttırabilirler.

BetNano’ya Üye OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir