Home / Betnano Bonusları / Betnano Para Çekme

Betnano Para Çekme

Bireyleri, sanal bahis sitelerine çeken en temel faktörlerden bir tanesi, kazandırıyor olmasıdır. Şans oyunları ya da klasik uygulamalardan kazanç elde etmeyen kişiler, online sanal siteler sitesinde günlük yüksek tutarlarda gelir sağlayabilirler. Betnano bu noktada tüm kullanıcılarına kazandırmayı hedefleyen oyun adresleri arasındadır. 2014 yılı hizmet vermeye başlayan site, tüm üyelerinin kazançlarını anında çekebilmelerine özen gösterir. Lisans olarak Curaçao’nın yer aldığı sayfa da ilk kez ödeme yöntemlerini kullanacak olan bireylerin, “destek” butonundan yardım almaları avantajlı olacaktır. Betnano para çekme aşamasında,

  • Doğru hesap numaralarının verilmesi
  • Site üyelik bilgileri ile kişinin hesap bilgilerinin uyuşması
  • Bonusların çevrim şartlarının tamamlanması
  • Hesabın aktif olarak oyunlara katılım sağlıyor olması

Önemlidir.

Havale İle Para Çekim İşlemi

Çekim yöntemleri sorgulandığında, Betnano sitesinde, havale para çekme adına kullanılan tek kanal olarak bilinir. Betnano para çekme aşamasında kullanıcılar, havale sayesinde günlük en az 100 TL çekebilirler. Gün içerisinde aktif üyeler, minimum 2 saatte bir çekim talebinde bulunabilirler. Limitlerini aşan kullanıcıların, para alabilmek adına 24 saatin dolmasını beklemeleri gerekir.

Banka havalesi: sitenin hesap numarası ile üyelerin kendi hesap cüzdanlarına para akışı sağlamalarına yardımcı olan bir sistemdir. Bekleme süresi bulunmadığı için kullanıcılar rahatlıkla para akışı oluşturabilirler. Havale, aynı zamanda üyelerin bilgilerini koruyor olması nedeniyle de avantajlıdır. Banka havalesinde, acemi kullanıcılar bile rahatlıkla aktarım yapabilirler.

BetNano’ya Üye OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir