Home / Betnano Canlı Bahis / Betnano Üyelik

Betnano Üyelik

Fırsatları ile kullanıcılarını memnun etmeye devam eden, Betnano sitesi içerisinde üyelik işlemleri de son derece kolaydır. Evolution, Netent, Ezugi, Playson gibi profesyonel alt yapı firmaları ile çalışan site içerisinde bireyler, kazanmak adına kaliteli oyun içeriklerinden yararlanabilirler. Niversal Software Solutions NV şirketi tarafından denetlenen sitenin lisansı ise Curaçao olarak bilinir. Tüm hizmetlerden yararlanmak adına siteye üyelik oluşturacak olan bireylerin,

  • 18 yaşından büyük olmaları, oyunlardan yararlanmaları ve kazançlarını kendi hesapları üzerinden çekebilmeleri temel kurallar arasındadır.
  • Kendileri dışında, farklı bir yakınları ya da arkadaşları üzerinden hesap oluşturmaları durumunda, sistemden uzaklaştırılacakları için dikkatli olmaları gerekir.
  • Betnano üyelik işlemleri kapsamında canlı destek ile görüşülmesi, kontrollü bir şekilde aşamaların tamamlanmasına yardımcı olur.

Bilgilerin Aktarımı Ve Kayıt

Pek çok oyun sayfasındaki gibi Betnano sitesinde de kullanıcıların ad, soyad, mail adres, hesap numarası, gibi temel bilgileri aktarmaları gerekir. Betnano üyelik işlemleri adına özellikle hesap bilgilerinin yanlış verilmemesi, kazançların kolaylıkla siteden çekilebilmesine zemin oluşturur. Bireyler, kayıt sürecinde en fazla 1 saat beklemekte ve böylelikle hesaplarına erişimlerine izin verilmektedir.

Siteye üyelik şartları: yukarıda belirtilenler dışında adayların, kullanıcı adı ve parola belirlerken dikkatli hareket etmeleri bilgilerinin paylaşılmaması açısından önemlidir. Mevcut üyeler, ana sayfa da bulunan “giriş yap” ekranı üzerinden hesaplarına günün her saatinde ulaşabilirler. Üyelik aşamaları sonucunda hesabın aktifleşmesi için para yatırım işlemine dikkat edilmesi gerekir.

BetNano’ya Üye OL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir