Home / Betnano Bonusları / Betnano Bonusları

Betnano Bonusları

Bonuslar aktif oyun severlerin yararlanmaktan en keyif aldıkları hizmetlerden bir tanesidir. Promosyonlar söz konusu olduğunda ise Betnano, klasik içerikler ile sınırlı kalmadan düzenli aralıklar ile üyelerinin farklı kampanyalara katılım sağlayabilmelerine yardımcı olur. Betnano sitesi 2014 yılında kurulan ve Curaçao lisansı ile hizmet veren sayfalardan bir tanesidir. Universal Software Solutions NV şirketi tarafından düzenli olarak denetlenen sayfa, kullanıcıların mağdur olmaması adına çalışır. Betnano bonusları almak adına;

  • Oyunlarda aktif yatırım yapmak ve kuralları öğrenmek gerekir.
  • Aynı zamanda bireylerin kayıt işlemlerini eksiksiz tamamlamaları ve üyelik bilgilerinde herhangi bir hata olmaması dikkat edilecek konular arasındadır.
  • Bireyler aynı zamanda çevrim şartlarını da detaylı bir şekilde incelemiş olmalılardır.

%100 Yatırım Bonusu

%50 hoşgeldin ya da ilk üyelik kampanyası dışında, üyelerin site de yeni yıla kadar değerlendirebilecekleri %100 yatırım bonusu fırsatları vardır.

%100 yatırım bonusu: kapsamında hesaplarına en az 200 TL yatıran kullanıcılar, %100 bonus kazanabilirler. Tam olarak 200 TL yatırılması zorunlu işlemler arasındadır. Betnano bonusları içerisinde böyle bir fırsatın oluşturulması üyelerin de motivasyonlarını arttırmaktadır. Yatırım yapan kullanıcılar, bonuslarını nakite çevirebilmek adına en az 1.60 oranında kupon oluşturmak zorundalardır. 1 ocak’a kadar geçerli olan kampanyadan hergün yararlanan bireyler, kazanma şanslarını da artırırlar.

Belirtilen dışında site de %20 yatırım bonusu, vip paketi, %10 çevrimsiz yatırım bonusu gibi alternatifler de bulunur.

 BetNano’dan Bonus AL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir